Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » TV 55" Thomson QLED 144Hz 55QG7C14
TV 55" Thomson QLED 144Hz 55QG7C14TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55TV 55
TV 55" Thomson QLED 144Hz 55QG7C14
TV 55
TV 55
Thomson
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRIMIT
Kod producenta:55QG7C14
Stan magazynowy:
Kod EAN:9120106662399
Waga:20,00 kg
Kąt widzenia (pionowy):178°
Ustawienia korektora:Tak
Wi-Fi:Tak
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Typ zasilacza:Wewnętrzny
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-S,DVB-T,DVB-C,DVB-T2,DVB-S2
Moduł CI+:Tak
Smart TV:Tak
Formaty kompresji:H.265,HEVC
Redukcja hałasu:Tak
Bluetooth:Tak
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Ilość głośników:2
Standard VESA:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):139 cm
Jasność:350 cd/m2
Sterowanie głosem:Tak
Wysokość urządzenia (z podstawą):744 mm
Współpraca z Asystentem Google:Tak
Waga (z podstawą):14,7 kg
Kąt widzenia w poziomie:178°
Technologia wyświetlacza:QLED
Natywna proporcja obrazu:16:9
Szerokość urządzenia (z podstawą):1227 mm
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:76 kWh
Kształt ekranu:Płaski
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:77 kWh
Kolory wyświetlacza:1 miliard kolorów
Wysokość (bez podstawy):712 mm
Głębokość urządzenia (z podstawą):281 mm
Szerokość (bez podstawy):1227 mm
Typ HD:4K Ultra HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Podświetlenie LED:Tak
Klasa efektywności energetycznej (HDR):F
Wyjścia słuchawkowe:1
Głębokość (bez podstawy):78 mm
Interfejs do montażu panelu:200 x 200 mm
Kraj pochodzenia:Węgry
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC):Tak
Zainstalowany system operacyjny:Google TV
Consumer Electronics Control (CEC):Tak
Wersja HDMI:2.0/2.1
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10),Dolby Vision
Przewodowa sieć lan:Tak
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A:1
Telewizja internetowa:Tak
Ilość portów HDMI:4
Natywna częstotliwość odświeżania:144 Hz
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Typ podświetlenia LED:Direct-LED
Wysokość opakowania:843 mm
Wejście cyfrowe audio:1
Waga wraz z opakowaniem:18,2 kg
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Szerokość opakowania:1325 mm
Głębokość opakowania:151 mm
Wspólny interfejs:Tak
Kolor produktu:Czarny
Wbudowane dekodery dzwieku:DTS Digital Surround,Dolby Atmos
Przekątna ekranu:55"