Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » TV SET LCD 55" QLED 4K/55QG6C14 THOMSON
TV SET LCD 55" QLED 4K/55QG6C14 THOMSONTV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55TV SET LCD 55
TV SET LCD 55" QLED 4K/55QG6C14 THOMSON
TV SET LCD 55
TV SET LCD 55
Thomson
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRIMKU
Kod producenta:55QG6C14
Stan magazynowy:
Kod EAN:9120106662368
Waga:20,30 kg
Wi-Fi:Tak
Wejście cyfrowe audio:1
Obrotowa podstawa:Tak
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Typ zasilacza:Wewnętrzny
Wspólny interfejs:Tak
Wejście PC (D-Sub):Nie
Liczba portów USB 2.0:2
Wbudowane dekodery dzwieku:Dolby Atmos
Smart TV:Tak
Ustawienia korektora:Tak
Bluetooth:Tak
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Ilość głośników:2
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-S,DVB-T2,DVB-S2,DVB-C,DVB-T
Standard VESA:Tak
Moduł CI+:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):139 cm
Obsługiwane formaty plików wideo:HEVC/H.265
Wysokość urządzenia (z podstawą):776 mm
Redukcja hałasu:Tak
Waga (z podstawą):15,8 kg
Kąt widzenia w poziomie:178°
Stojak typu:Podłączony stojak
Technologia wyświetlacza:QLED
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Szerokość urządzenia (z podstawą):1227 mm
Natywna proporcja obrazu:16:9
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:76 kWh
Kształt ekranu:Płaski
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:77 kWh
Sterowanie głosem:Tak
Kolory wyświetlacza:1 miliard kolorów
Wysokość (bez podstawy):745 mm
Współpraca z Asystentem Google:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):281 mm
Szerokość (bez podstawy):1227 mm
Typ HD:4K Ultra HD
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Wyjścia słuchawkowe:1
Klasa efektywności energetycznej (HDR):F
Zainstalowany system operacyjny:Google TV
Głębokość (bez podstawy):77 mm
Wersja HDMI:2.0/2.1
Interfejs do montażu panelu:200 x 200 mm
Przewodowa sieć lan:Tak
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC):Tak
Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A:1
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Ilość portów HDMI:4
HbbTV:Tak
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10 (HDR10),Dolby Vision
Podstawa biurkowa:Tak
Wysokość opakowania:860 mm
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Waga wraz z opakowaniem:19,8 kg
Telewizja internetowa:Tak
Szerokość opakowania:1325 mm
Natywna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Przewody:Prąd przemienny
Złożone wejście wideo:1
Głębokość opakowania:151 mm
Kolor produktu:Czarny
Typ podświetlenia LED:Direct-LED
Kąt widzenia (pionowy):178°
Wersja systemu operacyjnego:Android 12
Przekątna ekranu:55"