Strona główna » Zasilanie awaryjne » UPS-y » UPS TOWER/RACK 9PX 1000VA/1000W 9PX1000IRT2U EATON
UPS TOWER/RACK 9PX 1000VA/1000W 9PX1000IRT2U EATON
Eaton
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRJ271
Kod producenta:9PX1000IRT2U
Stan magazynowy:
Kod EAN:743172081407
Waga:23,40 kg
Wysokość produktu:86,5 mm
Szerokość produktu:440 mm
Głębokość produktu:450 mm
Diody LED:Tak
Waga produktu:17,4 kg
Kolor produktu:Czarny
Typ wyświetlacza:LCD
Port USB:Tak
Układ:Rackmount/Tower
Wydajność:91,5%
Rodzaj baterii:Ołowiowa (VRLA)
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):ENERGY STAR
Liczba portów USB 2.0:1
Dołączona karta zarządzająca:Nie
Współczynnik mocy:1
Dołączone oprogramowanie:Intelligent Power Software suite
Liczba faz wejściowych:1
Częstotliwość wejściowa:40/70 Hz
Interfejs szeregowy:Tak
Wtyczka:C14 panel
Interfejs SCSI:RS-232
Typy wyjść AC:C13 panel
Poziom hałasu:35 dB
Topologia UPS:Podwójnej konwersji (online)
Bezpieczeństwo:IEC/EN 62040-1, UL 1778, CSA 22.2
Typowy czas podtrzymania przy połowie obciążenia:16,5 min
Przebieg falowy:Czysty sinus
Typowy czas podtrzymania przy pełnym obciążeniu:6 min
Pojemność stelaża:2U
Port RS-232:1
Napięcie operacyjne wyjścia (minimalne):240 V
Wartość nominalna napięcia wejściowego:230 V
Napięcie operacyjne wyjścia (maksymalne):200 V
Zestaw do montażu haków:Tak
Napięcie operacyjne wejścia (minimalne):176 V
Napięcie operacyjne wejścia (maksymalne):276 V
Moc rzeczywista:1000 W
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc:1 kVA
Ilość gniazd sieciowych:8 x gniazdo sieciowe
Frekwencja wyjściowa:50/60 Hz
Automatyczny test baterii:Tak
Akumulatory wymieniane podczas pracy:Tak
Funkcje ochrony zasilania:Ochrona przed rozładowaniem baterii
Kod zharmonizowanego systemu (HS):85078000
Zakres temperatur (eksploatacja):0 - 40 °C