Strona główna » IT » Notebooki » akcesoria » zasilacze » Zasilacz do laptopa uniwersalny IUZ100TC
Zasilacz do laptopa uniwersalny IUZ100TC
Zasilacz do laptopa uniwersalny IUZ100TC-15067638
Zasilacz do laptopa uniwersalny IUZ100TC-15067640
Zasilacz do laptopa uniwersalny IUZ100TC-15067639
Zasilacz do laptopa uniwersalny IUZ100TC-15067637
iBOX
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:AZIBXNZIUZ100TC
Kod producenta:IUZZ100TC
Stan magazynowy:
Kod EAN:5903968681111
Waga:0,34 kg
Uwaga:CE+WEEE
Wtyczka (rozmiar):2,5 - 0,7 mm
Gwarancja:24 mc.
Moc zasilacza ntbk.:100
Waga:307
Pozostałe parametry:Kod producenta: IUZ100TC Moc: 100W Wymagania techniczne: Port USB-C z funkcją Power Delivery Napięcie wejściowe: 100-240V ~50/60Hz 2.5A max Napięcie wyjściowe: 5V 3A, 9V 3A, 12V 3A, 15V 3A, 20V 5A - max 100W Regulacja natężenia: Automatyczna Zabezpieczeni