Strona główna » IT » Obudowy/zasilacze » zasilacze » Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5
Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5
Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5-17121324
Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5-17121322
Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5-17121321
Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5-17121326
Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5-17121325
Zasilacz modularny GP-AE1000PM PG5-17121323
Gigabyte
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:KZGBAZAAE100PMP
Kod producenta:GP-AE1000PM PG5
Stan magazynowy:
Kod EAN:4719331554521
Waga:3,58 kg
Moc zasilacza:1000 W
Zabezpieczenia / filtry:Termiczne (OTP)
Wentylator:12 cm
Ilość złącz zas. MOLEX:4
Wymiary:86 x 150 x 140 mm
Uwaga:CE+WEEE
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.:1
Gwarancja:120 mc.
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V:2
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin:6
Złącze zas. MB:20 + 4 pin
PFC:Aktywny
Ilość złącz zas. SATA:8
Zasilacz modularny:Tak
Certyfikat 80+:80 PLUS Platinum
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz - Smart BM3 750W Modular 80+ Bronze 14cm DC-DC Gen5