Strona główna » IT » Obudowy/zasilacze » zasilacze » Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5
Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5
Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5-17723277
Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5-17723278
Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5-17723276
Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5-17723281
Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5-17723280
Zasilacz modularny GP-AE850PM PG5-17723279
Gigabyte
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:KZGBAZ8AE850PMP
Kod producenta:GP-AE850PM PG5
Stan magazynowy:
Kod EAN:4719331554262
Waga:3,16 kg
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin:6
Złącze zas. MB:20 + 4 pin
PFC:Aktywny
Ilość złącz zas. SATA:8
Zasilacz modularny:Tak
Certyfikat 80+:80 PLUS Platinum
Moc zasilacza:850 W
Zabezpieczenia / filtry:Przed zbyt niskim napięciem (UVP)
Wentylator:12 cm
Ilość złącz zas. MOLEX:4
Wymiary:86 x 150 x 140 mm
Uwaga:CE+WEEE
Ilość złącz zas. PCI-E 16-pin 5 gen.:1
Gwarancja:60 mc.
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V:2
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz PPG-750-S VEGA 750W ATX 3.1 80PLUS GOLD
szt.Do koszyka
Zasilacz VX PLUS 750W ATX 12V BOX -1412606
Zasilacz VX PLUS 750W ATX 12V BOX
szt.Do koszyka
Zasilacz - Toughpower PT 1000W Platinum modular Gen5
Zasilacz - Toughpower TF1 1550W Modular 80+ Titanium -4502117
Zasilacz - Toughpower TF1 1550W Modular 80+ Titanium
Zasilacz ATX RAPTOR 600W BRONZE 80+,Single Rail, DC-DC
Zasilacz BPX-850-S VITA Series 850W ATX
Zasilacz Vero L5 Bronze 700W -9368395
Zasilacz Vero L5 Bronze 700W