Strona główna » IT » Obudowy/zasilacze » zasilacze » Zasilacz PPG-750-CW VEGA M 750W 80+ GOLD Biały
Zasilacz PPG-750-CW VEGA M 750W 80+ GOLD Biały
Chieftec
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:KZCHFZ7PPG750M2
Kod producenta:PPG-750-CW
Stan magazynowy:
Kod EAN:753263079107
Waga:2,36 kg
Wentylator:13.5 cm
Ilość złącz zas. MOLEX:3
Wymiary:150 x 150 x 85 mm
Format (zasilacze):ATX
Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6):1
Uwaga:CE+WEEE
Wersja ATX:3.1
Gwarancja:60 mc.
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V:1
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin:4
Złącze zas. MB:24 pin
PFC:Aktywny
Ilość złącz zas. SATA:6
Zasilacz modularny:Tak
Certyfikat 80+:80 PLUS Gold
Moc zasilacza:750 W
Zabezpieczenia / filtry:Przeciwzwarciowe (SCP)
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Zasilacz VEGA M Biały
  • Zgodne z ATX 12V 3.1
  • Obsługuje PCIe GEN5
  • Certyfikat 80PLUS Gold
  • LLC Half-Bridge z przetwornicą DC-DC
  • Pełne zarządzanie kablami
Zasilacze serii CHIEFTEC Vega M są zgodne ze standardem Intel ATX 12V 3.1 i wspierają PCIe GEN5 z certyfikowaną efektywnością 80PLUS Gold.
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Zasilacz RM850xSHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR
szt.Do koszyka
Zasilacz RM750x SHIFT 80+ GOLD ATX 3.1 MODULAR
szt.Do koszyka
Zasilacz - ToughPower GF 550W Modular 80+Gold -7825469
Zasilacz - ToughPower GF 550W Modular 80+Gold