Strona główna » IT » Obudowy/zasilacze » zasilacze » Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny
Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularnyZasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944754Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944753Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944750Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944752Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944751
Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny
Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944754
Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944753
Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944750
Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944752
Zasilacz SL-1000GW 1000W 80PLUS GOLD modularny-16944751
ASRock
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:KZASRZASL1000G1
Kod producenta:SL-1000GW
Stan magazynowy:
Kod EAN:4710483949180
Waga:3,03 kg
Wymiary:86 x 150 x 150 mm
Ilość złącz zas. 12VHPWR (12V - 2x6):1
Gwarancja:120 mc.
Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V:2
Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin:3
Złącze zas. MB:24 pin
PFC:Aktywny
Ilość złącz zas. SATA:9
Zasilacz modularny:Tak
Certyfikat 80+:80 PLUS Gold
Moc zasilacza:1000 W