Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-1214514Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-1214516Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-1214515
Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-1214514
Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-1214516
Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-1214515
Zestaw pamięci G.SKILL FlareX AMD F4-3200C16D-32GFX (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40158
Kod producenta:F4-3200C16D-32GFX
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223739
Waga:0,14 kg
Pamięć wewnętrzna:32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V
profil SPD:Tak
Pokrycie ołowiem:Złoto
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 16 GB
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Element dla:PC/serwer,DDR4,288-pin DIMM,2,0
Przeznaczenie:PC/serwer
Opóźnienie (CL):16
Liczba kości pamięci:2 x 16 GB
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Częstotliwość pracy:3200 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V
Pamięć RAM:32 GB
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Chwilowo niedostępny
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: W000M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Patriot SO-DIMM DDR4 8GB 2666MHz
szt.Do koszyka
Patriot Signature DDR4 16GB 3200MHz-3636196
Patriot Signature DDR4 16GB 3200MHz
szt.Do koszyka
PATRIOT DDR4 32GB SIGNATURE 3200MHz-1324079
PATRIOT DDR4 32GB SIGNATURE 3200MHz
PATRIOT Viper Steel DDR4 2x16GB 3600MHz CL18-1273348
PATRIOT Viper Steel DDR4 2x16GB 3600MHz CL18