Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-554606Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-5111067Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-5111069
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-554606
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-5111067
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)-5111069
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3200C16D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3200 MHz; CL16)
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40103
Kod producenta:F4-3200C16D-32GVK
Stan magazynowy:
Kod EAN:4719692007018
Waga:0,13 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Typ pamięci RAM:DDR4,PC/serwer,288-pin DIMM
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 16 GB
Obsługa kanałów pamięci:Podwójny
Napięcie pamięci:1.2 V,1.3 V
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4,PC/serwer,288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Wysokość produktu:42 mm
Kolor produktu:Czarny
Przeznaczenie:PC/serwer,DDR4,288-pin DIMM
Opóźnienie (CL):16
Liczba kości pamięci:2 x 16 GB
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Dodatkowe informacje:Aluminiowy radiator
Częstotliwość pracy:3200 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V