Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214244Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-11682852Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214246Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214245
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214244
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-11682852
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214246
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214245
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C16D-32GVKC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40157
Kod producenta:F4-3600C16D-32GVKC
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223623
Waga:0,13 kg
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Wysokość produktu:42 mm
Szerokość produktu:19 mm
Głębokość produktu:157 mm
Waga wraz z opakowaniem:128 g
Waga produktu:100 g
Przeznaczenie:PC/serwer
Opóźnienie (CL):16
Liczba kości pamięci:2 x 16 GB
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Częstotliwość pracy:3600 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V
Korekcja ECC:Nie
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 16 GB
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V