Strona główna » Pamięci » Pamięci DIMM (DDR III) » Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883773Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883774Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883772Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883771
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883773
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883774
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883772
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-4883771
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsX F3-1600C9Q-32GXM (DDR3 DIMM; 4 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR30012
Kod producenta:F3-1600C9Q-32GXM
Stan magazynowy:
Kod EAN:4711148598699
Waga:0,20 kg
Technologia pamięci RAM:DDR3 DIMM
Częstotliwość pracy:1333 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.5 V
Pamięć RAM:32 GB
Podświetlenie:Nie
Rodzaj pamięci:240-pin DIMM,DDR3,PC3-12800
Pamięć wewnętrzna:32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):4 x 8 GB
Korekcja ECC:Nie
Typ pamięci RAM:DDR3,240-pin DIMM,PC3-12800
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):4 x 8 GB
Opóźnienie cas:9
Obsługa kanałów pamięci:Podwójny
Napięcie pamięci:1.5 V
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR3,240-pin DIMM,PC3-12800
Prędkość zegara pamięci:1600 MHz