Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214591Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214594Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214593Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214592Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214596Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214595
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214591
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214594
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214593
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214592
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214596
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214595
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ Neo AMD RGB F4-3600C16D-32GTZNC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40150
Kod producenta:F4-3600C16D-32GTZNC
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223463
Waga:0,19 kg
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Obsługa pamięci z korekcją błędów ECC:Nie
Dodatkowe informacje:Ilość kontaktów (pin): 288 szt., Obsługa profili XMP, Wsparcie XMP 2.0
Częstotliwość pracy:3600 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V
Pamięć RAM:32 GB
Podświetlenie:Tak
profil SPD:Tak
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Typ pamięci RAM:DDR4
Pamięć wewnętrzna:32 GB
Korekcja ECC:Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Prędkość SPD:2133 MHz
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 16 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Opóźnienie cas:16
Napięcie SPD:1.2 V
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Element dla:PC/serwer,288-pin DIMM,DDR4,2,0
Wysokość produktu:15 mm
Szerokość produktu:161 mm
Głębokość produktu:138 mm