Dahua Technology CS4218-16ET-240 - switch PoE 16-port + 2 RJ45/SFP
Dahua Technology CS4218-16ET-240 - switch PoE 16-port + 2 RJ45/SFP-18821014
Dahua Technology CS4218-16ET-240 - switch PoE 16-port + 2 RJ45/SFP-18821013
Dahua Technology CS4218-16ET-240 - switch PoE 16-port + 2 RJ45/SFP-16917140
Dahua Technology CS4218-16ET-240 - switch PoE 16-port + 2 RJ45/SFP-16917141
DAHUA
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Numer katalogowy:WLONONWCRDCYG
Kod producenta:CS4218-16ET-240
Stan magazynowy:
Kod EAN:6923172571250
Waga:3,16 kg
Wysokość opakowania:90 mm
Waga wraz z opakowaniem:3 kg
Waga produktu:2,35 kg
Szerokość opakowania:342 mm
Głębokość opakowania:540 mm
Kolor produktu:Czarny
Typ przełącznika:Zarządzany
Warstwa przełącznika:L2
Pamięci bufora pakietów:4 MB
Obsługa PoE:Tak
Liczba VLANs:32
Materiał obudowy:Metal
Pobór mocy (max):265 W
Funkcje DHCP:DHCP client
Zasilanie przez Ethernet (PoE) zasilanie na port:30 W
Całkowita Power over Ethernet (PoE) budżetu:240 W
Prędkość przekazywania:5,36 Mpps
Rozszerzenie Jumbo Frames:15000
Ilość slotów Modułu SFP:2
Możliwości montowania w stelażu:Tak
Wielkość tabeli adresów:8000 wejścia
Ilość portów Gigabit Ethernet:16
Zgodny z Jumbo Frames:Tak
Przepustowość rutowania/przełączania:7,2 Gbit/s
Podstawowe przełączanie RJ-45 Liczba portów Ethernet:18
Podstawowe przełączania Ethernet RJ-45 porty typ:Gigabit Ethernet (10/100/1000)
Obsługa 10G:Nie
Obsługa sieci VLAN:Tak
Standardy komunikacyjne:IEEE 802.3z,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ad,IEEE 802.3,IEEE 802.3x
Zarządzanie przez stronę www:Tak
Źródło zasilania:Prąd przemienny
Zasilacz dołączony:Tak
Zakres wilgotności względnej:5 - 95%
Dopuszczalna wilgotność względna:5 - 95%
Zakres temperatur (przechowywanie):-40 - 70 °C
MTBF (Średni okres międzyawaryjny):763,502 h
Zakres temperatur (eksploatacja):-10 - 55 °C
Wysokość produktu:44 mm
Szerokość produktu:220 mm
Głębokość produktu:440 mm