Strona główna » Pamięci » Pamięci DIMM (DDR III) » G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS
G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS-3645960G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS-3645961
G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS-3645960
G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS-3645961
G.SKILL AEGIS AEGIS DDR3 8GB 1600MHZ F3-1600C11S-8GIS
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR30047
Kod producenta:F3-1600C11S-8GIS
Stan magazynowy:
Kod EAN:4719692000361
Waga:0,04 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 8 GB
Korekcja ECC:Nie
Typ pamięci RAM:DDR3
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 8 GB
Opóźnienie cas:11
Obsługa kanałów pamięci:Jednokanałowy
Napięcie pamięci:1.5 V
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR3
Prędkość zegara pamięci:1600 MHz
Element dla:PC/serwer
Wysokość produktu:30 mm
Szerokość produktu:133,3 mm