Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » G.SKILL AEGIS DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 F4-3200C16D-32GIS
G.SKILL AEGIS DDR4 2X16GB 3200MHZ CL16 XMP2 F4-3200C16D-32GIS
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40168
Kod producenta:PAMGSKDR40168
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294224415
Pamięć wewnętrzna:32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Opóźnienie SPD:38
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V
profil SPD:Tak
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 16 GB
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz