Strona główna » Pamięci » Pamięci DIMM (DDR III) » G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443275G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443277G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443274G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443279G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443281G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443276G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443278G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443280
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443275
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443277
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443274
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443279
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443281
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443276
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443278
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO-10443280
G.SKILL ARES DDR3 2X8GB 1600MHZ CL10 XMP LOW PROFILE F3-1600C10D-16GAO
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR30056
Kod producenta:F3-1600C10D-16GAO
Stan magazynowy:
Kod EAN:4711148598576
Waga:0,11 kg
Opóźnienie cas:10
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.5 V
Prędkość zegara pamięci:1600 MHz