Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » G.SKILL DDR4 AEGIS DDR4 2X8GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16D-16GIS
G.SKILL DDR4 AEGIS DDR4 2X8GB 3200MHZ CL16 F4-3200C16D-16GIS
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40167
Kod producenta:PAMGSKDR40167
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294224385
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Element dla:PC/serwer
Przeznaczenie:PC/serwer
Pamięć RAM:16 GB
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 8 GB
Korekcja ECC:Nie
Opóźnienie SPD:38
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V