Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK
G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK-8417887G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK-8417888
G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK-8417887
G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK-8417888
G.SKILL DDR4 RIPJAWSV 16GB 3200MHZ CL16 XMP2 BLACK F4-3200C16S-16GVK
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40268
Kod producenta:F4-3200C16S-16GVK
Stan magazynowy:
Kod EAN:4719692007506
Waga:0,08 kg
Opóźnienie cas:16
Napięcie pamięci:1.2 V,1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kraj pochodzenia:Tajwan
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Wysokość produktu:42 mm