Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-554579Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214623Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214625Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214622Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214624
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-554579
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214623
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214625
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214622
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)-1214624
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C18D-16GTZRX (DDR4; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL18)
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40140
Kod producenta:F4-3600C18D-16GTZRX
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294220462
Waga:0,19 kg
Częstotliwość pracy:3600 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V
Pamięć RAM:16 GB
Podświetlenie:Tak
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 8 GB
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 8 GB
Opóźnienie cas:18
Napięcie pamięci:1.35 V,1.2 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4,PC/serwer,288-pin DIMM
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Wysokość produktu:44 mm