Patriot Signature Series DDR4 8GB (1 x 8GB) 3200MT/s UDIMM Single PSD48G32002-11445789
Patriot Signature Series DDR4 8GB (1 x 8GB) 3200MT/s UDIMM Single PSD48G32002
Patriot Memory
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMPATDR40188
Kod producenta:PSD48G32002
Stan magazynowy:
Kod EAN:4711378427424
Waga:0,03 kg
Rodzaj opakowania:Blister
Głębokość opakowania:16 mm
Przeznaczenie:PC/serwer
Pamięć RAM:8 GB
Rodzaj pamięci:288-pin UDIMM
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 8 GB
Korekcja ECC:Nie
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):RoHS
Typ pamięci RAM:DDR4
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:22
Napięcie pamięci:1.2 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Wysokość produktu:31 mm
Szerokość produktu:133 mm
Głębokość produktu:3,2 mm
Wysokość opakowania:53 mm
Waga wraz z opakowaniem:32,5 g
Waga produktu:23,5 g
Szerokość opakowania:168 mm