Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-903518Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214589Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214588Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214590Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214587
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-903518
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214589
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214588
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214590
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)-1214587
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-32GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL16)
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40161
Kod producenta:F4-3600C16D-32GTZRC
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223500
Waga:0,19 kg
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Wysokość produktu:132 mm
Szerokość produktu:19 mm
Głębokość produktu:157 mm
Waga wraz z opakowaniem:190 g
Waga produktu:100 g
Przeznaczenie:PC/serwer
Opóźnienie (CL):16
Liczba kości pamięci:2 x 16 GB
Kolor podświetlenia:Wielobarwny
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Częstotliwość pracy:3600 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V
Pamięć RAM:32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Podświetlenie:Tak
Korekcja ECC:Nie
Pamięć wewnętrzna:32 GB
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V