Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052186G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052189G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052191G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052190G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052187G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052188
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052186
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052189
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052191
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052190
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052187
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5-9052188
G.SKILL FLARE X5 AMD DDR5 2X16GB 6000MHZ CL30 EXPO BLACK F5-6000J3038F16GX2-FX5
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50057
Kod producenta:F5-6000J3038F16GX2-FX5
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294230539
Waga:0,13 kg
AMD Extended Profiles for Overclocking (EXPO):Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
profil SPD:Tak
Typ pamięci RAM:DDR5
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Opóźnienie cas:30
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz