Strona główna » Pamięci » Pamięci DIMM (DDR III) » Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-893883Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-1214080Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-1214079Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-1214078
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-893883
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-1214080
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-1214079
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)-1214078
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G16002 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1600 MHz; CL11)
Patriot Memory
1 osoba kupiła 1 produkt
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMPATDR30070
Kod producenta:PSD38G16002
Stan magazynowy:
Kod EAN:815530013150
Waga:0,03 kg
Technologia pamięci RAM:DDR3 DIMM
Kod producenta:PSD38G16002
Częstotliwość pracy:1600 MHz
Napięcie:1.5 V
Pamięć RAM:8 GB
Podświetlenie:Nie
Certyfikaty:RoHS
Rodzaj pamięci:240-pin DIMM
Pamięć wewnętrzna:8 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):1 x 8 GB
Korekcja ECC:Nie
Wymiary opakowania (SxGxW):118 x 16 x 180 mm
Typ pamięci RAM:DDR3
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 8 GB
Ranking pamięci:2
Opóźnienie cas:11
Napięcie pamięci:1.5 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR3,240-pin DIMM,RoHS
Prędkość zegara pamięci:1600 MHz
Wysokość produktu:29 mm
Szerokość produktu:136 mm
Głębokość produktu:3,6 mm