Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR
G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324142G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324144G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324145G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324146G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324143
G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324142
G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324144
G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324145
G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324146
G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR-1324143
G.SKILL TRIDENTZ RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL18 XMP2 F4-3600C18D-32GTZR
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40201
Kod producenta:F4-3600C18D-32GTZR
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223081
Waga:0,19 kg
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Element dla:PC/serwer
Wysokość produktu:132 mm
Szerokość produktu:19 mm
Głębokość produktu:157 mm
Waga wraz z opakowaniem:200 g
Waga produktu:100 g
Przeznaczenie:PC/serwer
Kolor podświetlenia:Różne
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Pamięć RAM:32 GB
Podświetlenie:Tak
Korekcja ECC:Nie
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V