Strona główna » Komputery Domowe » G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283939G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283942G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283940G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283941
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283939
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283942
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283940
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K-9283941
G.SKILL RIPJAWS S5 DDR5 2X32GB 6000MHZ CL36-36 XMP3 BLACK F5-6000J3636F32GX2-RS5K
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR50076
Kod producenta:F5-6000J3636F32GX2-RS5K
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294233868
Waga:0,13 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 32 GB
Korekcja ECC:Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:3.0
profil SPD:Tak
Opóźnienie cas:36
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Prędkość zegara pamięci:6000 MHz
Wysokość produktu:33 mm