Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3600C16D-32GTRSC
G.SKILL TRIDENTZ ROYAL RGB DDR4 2X16GB 3600MHZ CL16 XMP2 SILVER F4-3600C16D-32GTRSC
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40174
Kod producenta:PAMGSKDR40174
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223548
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 16 GB
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Element dla:PC/serwer
Wysokość produktu:132 mm
Szerokość produktu:19 mm
Głębokość produktu:157 mm
Waga wraz z opakowaniem:240 g
Waga produktu:200 g
Przeznaczenie:PC/serwer
Kolor podświetlenia:Czerwony/zielony/niebieski
Pamięć RAM:32 GB
Podświetlenie:Tak
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Pamięć wewnętrzna:32 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V