Dell
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELR04IOWD002
Kod producenta:DB04250_LNL_204
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902002313216
Waga:2,80 kg
Szerokość:314
Zainstalowana pamięć RAM:32
Maks. wielkość pamięci:32
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
Wysokość:14.95
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 9 288V
Liczba rdzeni:8
Głębokość:226.15
Technologia podświetlania:Diody LED
Cache L3:12 MB
Kolor (wyliczeniowy):Niebieski
Powierzchnia matrycy:Błyszcząca
Porty USB:1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Taktowanie procesora (Boost):5.1
Typ ogniwa:Li-ion
Taktowanie procesora:3.3
Liczba komór (baterie):4-komorowa
Materiał obudowy:Aluminium
Liczba wątków:8
Dźwięk:Głośniki stereo z technologią Waves MaxxAudio Pro, 2,5 W x 2 = 5 W
Ekran dotykowy:Tak
Komunikacja:Bluetooth
Informacje o gwarancji:3 lata ProSupport
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz