Dell
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELBL3IMWD002
Kod producenta:BTO206_PA13250_EMEA_WWAN
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902002336666
Waga:3,00 kg
Szerokość:296
Klawiatura numeryczna:Nie
Zainstalowana pamięć RAM:16
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
Wysokość:17.19
Maks. wielkość pamięci:16
Liczba wątków:8
Głębokość:208.9
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 7 266V
Liczba rdzeni:8
Kolor (wyliczeniowy):Magnetyt
Technologia podświetlania:Diody LED
Cache L3:12 MB
Powierzchnia matrycy:Matowa
Porty USB:1 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Taktowanie procesora (Boost):5
Typ ogniwa:Li-ion
Taktowanie procesora:2.2
Liczba komór (baterie):3-komorowa
Materiał obudowy:Stop magnezu
Ekran dotykowy:Nie
Komunikacja:Modem 5G
Informacje o gwarancji:3 lata Pro Support
Obsługa ECC:Nie
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz
Przekątna ekranu ntb:13,3''
Copilot+ PC:Tak
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria druga
Pozostałe porty we/wy:1 x Audio (Combo)
Uwaga:CE+WEEE
Rodzaj pamięci:LPDDR5x
Typ (notebooki):Notebook
Producent chipsetu:Intel
Intel vPro:Tak
Porty wideo:1 x HDMI
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G:Wbudowany
Gwarancja:36 mc.
Napęd optyczny:Brak
Częstotliwość odświeżania:60
Typ dysku:SSD
Gniazda rozszerzeń (notki):Nie
Bluetooth specyfikacja:5.4
Czytnik linii papilarnych:Tak
Dokowanie (laptopy):Thunderbolt 4
Dodatkowe oprogramowanie:Microsoft Office wersja próbna
Format szerokości SSD:M.2
Jasność:400
Kamera internetowa:Tak
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Typ matrycy:TFT WVA
Pojemność baterii:60
System operacyjny:Windows 11 Pro
Waga:1.07
Model karty graficznej:Intel Arc
Rodzina procesora:Intel Core Ultra 7
Rozdzielczość:1920 x 1200 (WUXGA)
Pojemność SSD:512
Podświetlana klawiatura:Tak
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Dell Pro 13 Premium
Konstrukcja klasy premium, najwyższa wydajność
Dell Pro 13 Premium umożliwia pracę z dowolnego miejsca. Najlżejszy i najcichszy 13-calowy notebook z rodziny Dell Pro, posiada obudowę wykonaną w 90% z magnezu pochodzącego z recyklingu i innowacyjną konstrukcję. Wyjątkowy czas pracy na baterii i wysoka wydajność spotykają się z wbudowanym układem sztucznej inteligencji zasilanym przez procesory Intel z serii Core Ultra 200V.
Smuklejsza, lżejsza i cichsza praca
Płynniejsza praca
  • Wykorzystaj wyjątkową wydajność i czas pracy na baterii, a także potężną sztuczną inteligencję w urządzeniu, dzięki procesorom Intel Core Ultra z serii 200V wyposażonym w NPU, GPU i CPU.
NPU
GPU
CPU
McAfee Deepfake Detector
McAfee Deepfake Detector pomaga firmom identyfikować wprowadzające w błąd materiały filmowe i dźwiękowe, które w kilka sekund mogą zaszkodzić reputacji. Dzięki alertom w czasie rzeczywistym dla treści generowanych przez sztuczną inteligencję możesz łatwo odróżnić treści autentyczne od fałszywych, co pozwala chronić Twoją markę i utrzymać zaufanie. Nawet o 48% mniejsze zużycie energii w wybranych notebookach Dell Pro z procesorem Intel Core Ultra serii 200 V przy korzystaniu z rozwiązania McAfee Deepfake Detector wykorzystującego sztuczną inteligencję.
Lakeside SysTrack
Copilot+ PC
Cyberlink
Oprogramowanie Cyberlink zawiera zestaw narzędzi do edycji zdjęć i filmów, które zapewniają zaawansowane funkcje użytkownikom na co dzień. Twórz niesamowite efekty wizualne, takie jak cień i blask, i z łatwością usuwaj tła, aby uzyskać wspaniałe efekty. Nie zakłócaj twórczego procesu wybierz notebooki Dell Pro, które zapewniają nawet 2,5-krotnie dłuższy czas pracy baterii i obsługują funkcje edycji wideo przy pomocy sztucznej inteligencji w Cyberlink PowerDirector, wyposażone w przez procesory Intel Core Ultra 200 V i akcelerację NPU.