Dell
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:24 godziny
Numer katalogowy:RNDELBK4IKWD002
Kod producenta:BTO216_PB14250_EMEA
Stan magazynowy:
Kod EAN:5902002314138
Waga:3,00 kg
Częstotliwość szyny pamięci:8533 MHz
Przekątna ekranu ntb:14''
Pozostałe porty we/wy:1 x Audio (Combo)
Copilot+ PC:Tak
Seria procesora (Intel Core Ultra):Seria druga
Rodzaj pamięci:LPDDR5x
Uwaga:CE+WEEE
Producent chipsetu:Intel
Typ (notebooki):Notebook
Porty wideo:1 x HDMI
Intel vPro:Enterprise
Modem WWAN (3G) / LTE (4G) / 5G:Ready 5G
Napęd optyczny:Brak
Gwarancja:36 mc.
Częstotliwość odświeżania:60
Typ dysku:SSD
Gniazda rozszerzeń (notki):Czytnik kart procesorowych (SmartCard)
Bluetooth specyfikacja:5.4
Czytnik linii papilarnych:Tak
Dokowanie (laptopy):Thunderbolt 4
Dodatkowe oprogramowanie:Microsoft Office wersja próbna - 30-dniowa
Jasność:300
Format szerokości SSD:M.2
Czytnik kart pamięci (tak/nie):Nie
Kamera internetowa:Tak
Typ matrycy:TFT IPS (IPS)
Interfejs dysku SSD:PCI-Express
Pojemność baterii:55
Waga:1.53
System operacyjny:Windows 11 Pro
Szerokość:224
Model karty graficznej:Intel Arc
Akcesoria w zestawie:Dokumentacja Zasilacz 65W Europejski przewód zasilający
Zainstalowana pamięć RAM:16
Wysokość:21.2
Maks. wielkość pamięci:16
Liczba wątków:8
Głębokość:313.5
Pozostałe informacje o procesorze:Intel Core Ultra 7 266V
Liczba rdzeni:8
Kolor (wyliczeniowy):Szary
Technologia podświetlania:Diody LED
Cache L3:12 MB
Powierzchnia matrycy:Matowa
Taktowanie procesora (Boost):5
Porty USB:2 x USB 3.2 Type-A Gen 1
Taktowanie procesora:2.2
Typ ogniwa:Li-ion
Liczba komór (baterie):3-komorowa
Materiał obudowy:Aluminium
Ekran dotykowy:Nie
Komunikacja:WiFi 802.11 be
Informacje o gwarancji:3 lata Pro Support
Obsługa ECC:Nie
Rodzina procesora:Intel Core Ultra
Rozdzielczość:1920 x 1200 (WUXGA)
Pojemność SSD:512
Podświetlana klawiatura:Tak
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
Dell Pro 14 Plus
Notebook 14" o konstrukcji standardowej lub "2 w 1" z wbudowanym chipem sztucznej inteligencji i wyjątkowo długim czasem eksploatacji baterii dzięki procesorom Intel Core Ultra - a wszystko to w eleganckiej, mobilnej obudowie z wieloma skalowalnymi opcjami.
Skalowalny i elegancki
Odważniejsza konstrukcja
Maksymalna wydajność
Dzięki przełomowym zmianom w zakresie żywotności i wydajności baterii.
Wyższa wydajność
Wykorzystaj wyjątkową wydajność i czas eksploatacji baterii oraz wydajną sztuczną inteligencję dzięki procesorom Intel Core z serii Ultra 200V wyposażonym w NPU, GPU i CPU. Tylko Dell oferuje gotowe do pracy rozwiązania komputerowe oparte na sztucznej inteligencji wykorzystujące najnowocześniejszą technologię NPU dla firm, które chcą przyspieszyć wdrażanie aplikacji sztucznej inteligencji wśród swoich pracowników. Dell Pro AI Studio przenosi sztuczną inteligencję bezpośrednio do urządzenia, zapewniając bezproblemowe działanie chmury bez wysokich kosztów. Doskonale nadaje się do integracji sztucznej inteligencji na urządzeniu dzięki temu wszystko działa płynnie w każdej konfiguracji roboczej. Dzięki platformie Intel vPro działy IT zyskują wielowarstwowe zabezpieczenia, zdalne zarządzanie i niezawodną stabilność, które są niezbędne do wspierania ich działalności.
NPU
CPU
GPU
McAfee Deepfake Detector
McAfee Deepfake Detector pomaga firmom identyfikować wprowadzające w błąd materiały filmowe i dźwiękowe, które w kilka sekund mogą zaszkodzić reputacji. Dzięki alertom w czasie rzeczywistym dla treści generowanych przez sztuczną inteligencję możesz łatwo odróżnić treści autentyczne od fałszywych, co pozwala chronić Twoją markę i utrzymać zaufanie. Nawet o 48% mniejsze zużycie energii w wybranych notebookach Dell Pro z procesorem Intel Core Ultra serii 200 V przy korzystaniu z rozwiązania McAfee Deepfake Detector wykorzystującego sztuczną inteligencję.
Lakeside SysTrack
Copilot+ PC
Cyberlink
Oprogramowanie Cyberlink zawiera zestaw narzędzi do edycji zdjęć i filmów, które zapewniają zaawansowane funkcje użytkownikom na co dzień. Twórz niesamowite efekty wizualne, takie jak cień i blask, i z łatwością usuwaj tła, aby uzyskać wspaniałe efekty. Nie zakłócaj twórczego procesu wybierz notebooki Dell Pro, które zapewniają nawet 2,5-krotnie dłuższy czas pracy baterii i obsługują funkcje edycji wideo przy pomocy sztucznej inteligencji w Cyberlink PowerDirector, wyposażone w przez procesory Intel Core Ultra 200 V i akcelerację NPU.