Strona główna » Monitory » Monitory LFD wielkoformatowe » LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") LED Wi-Fi 500 cd/m2 Full HD Czarny 24/7
LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") LED Wi-Fi 500 cd/m2 Full HD Czarny 24/7LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55
LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") LED Wi-Fi 500 cd/m2 Full HD Czarny 24/7
LG 55VSM5J-H signage display Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCR4285
Kod producenta:55VSM5J-H
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806091382931
Waga:23,60 kg
Współczynnik kontrastu (typowy):1100:1
Jasność:500 cd/m2
Współczynik kontrastu (dynamiczny):500000:1
Technologia wyświetlacza:LED
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Kolory wyświetlacza:1.07 biliona kolorów
Czas odpowiedzi (typowy):8 ms
Typ HD:Full HD
Ilość portów USB:1
Wersja HDMI:2.2
Przewodowa sieć lan:Tak
Port DVI:Tak
Ilość portów HDMI:2
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Czas pracy (godziny / dni):24/7
Wysokość produktu:681,2 mm
Nasycenie kolorów:72%
Wersja USB:2.0
Kąt widzenia w poziomie:178°
Szerokość produktu:1210,5 mm
Waga wyświetlacza:16,8 kg
Głębokość produktu:86,5 mm
Natywna proporcja obrazu:16:9
Wysokość opakowania:855 mm
Ilość DisplayPort:1
Waga wraz z opakowaniem:23,6 kg
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:140 kWh
Szerokość opakowania:1353 mm
Klasa efektywności energetycznej (SDR):G
Głębokość opakowania:263 mm
Interfejs do montażu panelu:600 x 400 mm
Kolor produktu:Czarny
Zdalne wejście IR:1
Port USB:Tak
Wejscie Audio (L,P):1
Kąt widzenia (pionowy):178°
Natywna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Wi-Fi:Tak
Typ podświetlenia LED:Direct-LED
Przeznaczenie:Reklama w telewizji
RS-232C:Tak
Rodzaj produktu:Płaski panel Digital Signage
Obsługiwany typ USB:USB Typu-A
Ilość portów DVI-D:1
Napięcie:100-240 V
Pobór mocy:200 W
Standard VESA:Tak
Długość przekątnej ekranu (cm):139 cm
Przekątna ekranu:55"