Strona główna » Monitory » Monitory LCD » MONITOR LCD 22" VA/22MR410-B LG
MONITOR LCD 22" VA/22MR410-B LG-12648427MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22MONITOR LCD 22
MONITOR LCD 22" VA/22MR410-B LG-12648427
MONITOR LCD 22
MONITOR LCD 22
MONITOR LCD 22" VA/22MR410-B LG
LG
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRAOR4
Kod producenta:22MR410-B
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806084706201
Waga:3,54 kg
Ekran dotykowy:Nie
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code:1632492
OSD:Tak
Standard gamy kolorów:sRGB
Ekran matowy:Tak
Standard VESA:Tak
NVIDIA G-SYNC:Nie
Kąt widzenia w poziomie:178°
Wbudowane głośniki:Nie
Napięcie wejściowe AC:100 - 240 V
Natywna proporcja obrazu:16:9
Jasność wyświetlacza (typowa):250 cd/m2
Typ matrycy:VA
Maksymalna częstotliwość odświeżania:100 Hz
Zasilacz w zestawie:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):200 mm
Liczba portów VGA (D-Sub):1
Długość kabla zasilającego:1,5 m
Liczba języków OSD:18
Typ AMD FreeSync:FreeSync
Długość kabla HDMI:1,5 m
Głębokość (bez podstawy):50,5 mm
Kształt ekranu:Płaski
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:15 kWh
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Interfejs do montażu panelu:100 x 100 mm
Kolory wyświetlacza:16.7 miliona kolorów
Wysokość (bez podstawy):284,3 mm
Czas odpowiedzi (typowy):5 ms
Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju:Tak
Waga (bez podstawy):2,05 kg
AMD FreeSync:Tak
Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju):ErP
Szerokość (bez podstawy):491,9 mm
Rozmiar plamki:0,2493 x 0,241 mm
Wersja HDCP:1.4
Klasa efektywności energetycznej (SDR):E
Pozycjonowanie na rynku:Dom
Tryby inteligentne:Energooszczędność,Kino,Gra,zwyczaj,Zdjęcie
Klasa efektywności energetycznej (HDR):Niedostępny
Typ HD:Full HD
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Wyjście na słuchawki:Tak
Odłączana podstawa:Tak
Wersja HDMI:1.4
Kolor nóżek:Czarny
Regulacja wysokości:Nie
Ilość portów HDMI:1
Wysokość opakowania:372 mm
Paleta barw:99%
Waga wraz z opakowaniem:3,5 kg
Długość przekątnej ekranu (cm):54,5 cm
Szerokość opakowania:367 mm
Zakres kąta nachylenia:-3,5 - 21,5°
Rodzaj opakowania:Pudełko
Wysokość urządzenia (z podstawą):378,1 mm
Przewody:DC,HDMI
Współczynnik kontrastu (typowy):3000:1
Głębokość opakowania:128 mm
Wbudowany USB hub:Nie
Kolor produktu:Czarny
Wbudowana kamera/aparat:Nie
HDCP:Tak
Waga (z podstawą):2,46 kg
Możliwość montażu na ścianie:Tak
Typ podświetlacza:Bezpośrednia dioda LED
HDMI:Tak
Tryb wyłączenia:0,3 W
Kąt widzenia (pionowy):178°
Technologia wyświetlacza:LED
Kensington Lock:Tak
Technologia eliminująca migotanie obrazu:Tak
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1632492
Szerokość urządzenia (z podstawą):491,9 mm
Głębia kolorów:8 bit
Stojak dołączony:Tak
Podstawa dołączona:Tak
Pobór mocy:20 W
Regulacja pochylenia:Tak
Certyfikaty zgodności:cUL,CB,BSMI,cTUVus,KC,Federalna Komisja Łączności (FCC),VCCI
Przekątna ekranu:21,4"