Strona główna » Telewizory i akcesoria » Uchwyty do telewizorów/monitorów » Neomounts NS-M4000BLACK uchwyt do tablic informacyjnych 2,67 m (105") Czarny
ZESTAW TV FLOOR STAND 60-105" NS-M4000BLACK NEWSTAR-13454659
Neomounts NS-M4000BLACK uchwyt do tablic informacyjnych 2,67 m (105
Neomounts NS-M4000BLACK uchwyt do tablic informacyjnych 2,67 m (105") Czarny
NewStar
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRAK99
Kod producenta:NS-M4000BLACK
Stan magazynowy:
Kod EAN:8717371447427
Waga:51,00 kg
Liczba kół:4 szt.
Typ mocowania:Podłoga
Regulacja wysokości:Tak
Zakres regulacji wysokości:1310 - 1530 mm
Liczba obsługiwanych wyświetlaczy:1
Kod zharmonizowanego systemu (HS):9403109800
Kraj pochodzenia:Chiny
Materiały:Stal
Wysokość produktu:1530 mm
Szerokość produktu:1200 mm
Głębokość produktu:680 mm
Wysokość opakowania:1530 mm
Ilość na obudowę główną (zewnętrzną):1 szt.
Waga wraz z opakowaniem:19 kg
Regulacja głębokości:68 cm
Waga produktu:43,3 kg
Regulacja szerokości:120 cm
Szerokość opakowania:565 mm
Blokada kół:Tak
Głębokość opakowania:110 mm
Zarządzanie okablowaniem:Nie
Kolor produktu:Czarny
Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej):46,2 kg
Koła:Tak
Minimalna wielkość ekranu:152,4 cm (60")
Maksymalny udźwig:150 kg
Maksymalna wielkość ekranu:2,67 m (105")
Materiał obudowy:Stal
Interfejs do montażu panelu:600 x 400 mm,1000 x 600,600 x 600,400 x 300 mm,200 x 300 mm,900 x 600,1000 x 400,400 x 200 mm,400 x 400 mm,200 x 400 mm,300 x 300 mm,600 x 200
Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej):1530 mm
Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej):565 mm
Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej):1 szt.
Produkty na paletę (UE):14 szt.
Długość skrzyni głównej (zewnętrznej):110 mm
Typ regulacji wysokości:Ręczny
Zawiera numer półek:2
Minimalny uchwyt VESA:200 x 200 mm
Maksymalny uchwyt VESA:1000 x 600 mm