Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHzPamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197513Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197512Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197515Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197517Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197514Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197516
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197513
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197512
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197515
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197517
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197514
Pamięć Corsair Vengeance RGB Pro CMH32GX4M2E3200C16W 32GB 2x16GB DDR4 3200MHz-15197516
Corsair
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:WLONONWCRAAJA
Kod producenta:CMH32GX4M2E3200C16W
Stan magazynowy:
Kod EAN:840006632108
Waga:0,14 kg
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 16 GB
Korekcja ECC:Nie
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
profil SPD:Tak
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Opóźnienie cas:16
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kraj pochodzenia:Tajwan
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Wysokość produktu:44 mm