Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-554612Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214230Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214232Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214233Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214231
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-554612
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214230
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214232
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214233
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)-1214231
Pamięć G.SKILL TridentZ RGB F4-3200C16D-16GTZR (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3200 MHz; CL16)
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40054
Kod producenta:F4-3200C16D-16GTZR
Stan magazynowy:
Kod EAN:4719692015198
Waga:0,19 kg
Opóźnienie (CL):16
Liczba kości pamięci:2 x 8 GB
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Dodatkowe informacje:Aluminiowy radiator, Podświetlenie LED, Złocone styki
Częstotliwość pracy:3200 MHz
Napięcie:1.35 V
Pamięć RAM:16 GB
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Pamięć wewnętrzna:16 GB
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 8 GB
Korekcja ECC:Nie
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 8 GB
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3200 MHz
Wysokość produktu:44 mm
Szerokość produktu:10 mm
Głębokość produktu:128 mm