Strona główna » Pamięci » Pamięci DIMM (DDR III) » Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G13332 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G13332 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)-554291
Pamięć Patriot Memory Signature PSD38G13332 (DDR3 DIMM; 1 x 8 GB; 1333 MHz; CL9)
Patriot Memory
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMPATDR30081
Kod producenta:PSD38G13332
Stan magazynowy:
Kod EAN:815530012252
Waga:0,03 kg
Korekcja ECC:Nie
Pamięć wewnętrzna:8 GB
Wymiary opakowania:117,9 x 16 x 179,8 mm (4.64 x 0.63 x 7.08")
Wymiary opakowania (SxGxW):118 x 16 x 180 mm
Typ pamięci RAM:DDR3
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):1 x 8 GB
Ranking pamięci:2
Opóźnienie cas:9
Napięcie pamięci:1.5 V
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR3,240-pin DIMM,PC3-10600,RoHS
Prędkość zegara pamięci:1333 MHz
Wymiary produktu (SxGxW):136 x 3,6 x 29 mm
Wysokość produktu:29 mm
Szerokość produktu:136 mm
Głębokość produktu:3,6 mm
Waga wraz z opakowaniem:30,5 g
Waga produktu:10,2 g
Rodzaj opakowania:DIMM
Typ pamięci:PC3-10600
Opóźnienie (CL):9
Liczba kości pamięci:1 x 8 GB
Kolor główny:Zielony
Technologia pamięci RAM:DDR3 DIMM
Kod producenta:PSD38G13332
Częstotliwość pracy:1333 MHz
Napięcie:1.5 V