Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » Telewizor 32" Samsung UE32F6002F
Telewizor 32" Samsung UE32F6002F
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:TVASA1LCD0798
Kod producenta:UE32F6002FKXXH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806095917412
Waga:5,00 kg
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Wysokość opakowania:500 mm
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV):2.0.3
Waga wraz z opakowaniem:5,2 kg
Technologia przetwarzania obrazu:Samsung Contrast Enhancer,Hyper Real
Szerokość opakowania:800 mm
Przeglądarka internetowa:Tak
Przewody:Prąd przemienny
HbbTV:Tak
Głębokość opakowania:114 mm
Elektroniczny przewodnik po programach:Tak
Kolor produktu:Czarny
Consumer Electronics Control (CEC):Anynet+
Wi-Fi:Tak
Common Interface Plus (CI +) wersja:1.4
Technologia High Dynamic Range (HDR):High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Liczba złącz rf:2
Liczba portów USB 2.0:1
Podstawa biurkowa:Tak
Smart TV:Tak
Telewizja internetowa:Tak
Bluetooth:Tak
Natywna częstotliwość odświeżania:60 Hz
Pobór mocy:27,4 W
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Contrast
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Moc wyjściowa (RMS):10 W
Standard VESA:Tak
Wspólny interfejs:Tak
Ilość głośników:2
Wejście PC (D-Sub):Nie
Długość przekątnej ekranu (cm):80 cm
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Wysokość urządzenia (z podstawą):451,5 mm
Współpracuje z Samsung Bixby:Tak
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-T2,DVB-C
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:2204698
Waga (z podstawą):3,9 kg
Funkcje gier:Hub do gier
Moduł CI+:Tak
Technologie Samsung (AV/TV):Hub do gier,Built-in SmartThings Hub,Samsung TV Plus,Q-Symphony
Technologia wyświetlacza:LED
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:27 kWh
Technologia przyciemniania podświetlenia:Micro Dimming Pro
Szerokość urządzenia (z podstawą):732,9 mm
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:50 kWh
Współpraca z Amazon Alexa:Tak
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Wysokość (bez podstawy):438,7 mm
Natywna proporcja obrazu:16:10
Napięcie wejściowe AC:220 - 240 V
Waga (bez podstawy):3,8 kg
Typ ramki:3 Bezramkowy
Kształt ekranu:Płaski
Szerokość (bez podstawy):732,9 mm
Obsługa aplikacji SmartThings:Tak
Głębokość urządzenia (z podstawą):117,3 mm
Kolor podstawy:Czarny
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Typ HD:Full HD
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Kanały wyjścia audio:2.0 kan.
Zainstalowany system operacyjny:Tizen
Głębokość (bez podstawy):73,2 mm
Przewodowa sieć lan:Tak
Adaptacyjny dźwięk:Tak
Ilość portów HDMI:2
Interfejs do montażu panelu:200 x 200 mm
Standardy Wi- Fi:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC):Tak
Przekątna ekranu:32"