Telewizor Lin 24LHDD06 LED 24'' HD Ready DVB-T2 Czarny
Telewizor Lin 24LHDD06 LED 24'' HD Ready DVB-T2 Czarny-15028753
Telewizor Lin 24LHDD06 LED 24'' HD Ready DVB-T2 Czarny-15028755
Telewizor Lin 24LHDD06 LED 24'' HD Ready DVB-T2 Czarny-15028754
LIN
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:TVALI-LCD0007
Kod producenta:24LHDD06
Stan magazynowy:
Kod EAN:5905279174696
Waga:3,34 kg
Moc wyjściowa:2×3 W (4?)
Smart TV:Nie
Bluetooth:Nie
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Głębokość (bez podstawy):78,4 mm
Jasność:200 cd/m2
Kod Europejskiego Rejestru Produktów na potrzeby Etykietowania E:1044512
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Podstawa biurkowa:Tak
Dźwięk przestrzenny:Nie
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:23 kWh
Telewizja internetowa:Nie
Wysokość (bez podstawy):341 mm
Złożone wejście wideo:1
Współczynnik kontrastu:3000:1
Pobór mocy (max):23 W
Pilot zdalnego sterowania:Podczerwień
Wejście PC (D-Sub):Nie
Wejście komponentu wideo (ypbpr/ycbcr):1
Ilość głośników:2
Waga (z podstawą):3,1 kg
Technologia wyświetlacza:LCD
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Typ HD:HD
Format obrazu:16:9
Wyjście na słuchawki:Tak
Podświetlenie LED:Tak
Przewodowa sieć lan:Nie
Wysokość produktu:367 mm
Szerokość produktu:556 mm
Głębokość produktu:165 mm
Kolor produktu:Czarny
Czas reakcji:9.5 ms
Wi-Fi:Nie
Kąt widzenia:178°
Przekątna ekranu:24"
Rozdzielczość:1366 x 768 px
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: F024M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Telewizor 43" LG 43UA73003LA
Telewizor 43" LG 43UA73003LA
szt.Do koszyka
Telewizor 50QNED84A3C
Telewizor 50QNED84A3C
szt.Do koszyka
Telewizor 75" TCL 75T8C
Telewizor 75" TCL 75T8C
Telewizor 50" TCL 50P69K
Telewizor 50" TCL 50P69K
Telewizor 55" TCL 55T8C
Telewizor 55" TCL 55T8C