Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Czarny
Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98" 4K Ultra HD 120Hz Tizen CzarnyTelewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98
Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98" 4K Ultra HD 120Hz Tizen Czarny
Telewizor Samsung UE98DU9072UXXH LED 98
Samsung Electronics Polska
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:TVASA1LCD0667
Kod producenta:UE98DU9072UXXH
Stan magazynowy:
Kod EAN:8806095544137
Waga:76,00 kg
Smart TV:Tak
W zestawie pilot zdalnego sterowania:Tak
Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin:178 kWh
Bluetooth:Tak
Wersja Hybrid Broadband Broadband TV (HbbTV):2.0.3
Zużycie energii (HDR) na 1000 godzin:498 kWh
Pobór mocy:178 W
Multi-Room:Tak
Moc wyjściowa (RMS):20 W
Technologia przetwarzania obrazu:Samsung Contrast Enhancer
Wysokość urządzenia (z podstawą):1298,2 mm
Standard VESA:Tak
Przeglądarka internetowa:Tak
Waga (z podstawą):53,4 kg
HbbTV:Tak
Technologia wyświetlacza:Kryształowe
Elektroniczny przewodnik po programach:Tak
Szerokość urządzenia (z podstawą):2181,1 mm
Common Interface Plus (CI +) wersja:1.4
Technologia High Dynamic Range (HDR):Filmmaker Mode,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus)
Pobór mocy w trybie czuwania:0,5 W
Tryb energooszczędny:Tak
OSD:Tak
Liczba złącz rf:2
Napięcie wejściowe AC:220 - 240 V
Audio Return Channel (ARC):Tak
Kształt ekranu:Płaski
Głębokość urządzenia (z podstawą):402,3 mm
Podstawa biurkowa:Tak
Częstotliwość wejściowa AC:50/60 Hz
Wyjście cyfrowe audio:1
AMD FreeSync:Tak
Skala efektywności energetycznej:Od A do G
Typ HD:4K Ultra HD
Telewizja internetowa:Tak
Kanały wyjścia audio:2.0 kan.
Natywna częstotliwość odświeżania:120 Hz
Zainstalowany system operacyjny:Tizen
Obsługa High Dynamic Range (HDR):Tak
Przewodowa sieć lan:Tak
Wspólny interfejs:Tak
Ilość portów HDMI:3
Wejście PC (D-Sub):Nie
Standardy Wi- Fi:Wi-Fi 5 (802.11ac)
Typ tunera:Analogowe i cyfrowe
Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45):1
Technologia interpolacji:Motion Xcelerator
Wysokość opakowania:1404 mm
System formatu sygnału cyfrowego:DVB-T2,DVB-C,DVB-S2
Waga wraz z opakowaniem:76 kg
Wysokość (bez podstawy):1244,1 mm
Moduł CI+:Tak
Technologie Samsung (AV/TV):Q-Symphony,Samsung Health,Samsung TV Plus
Szerokość opakowania:2369 mm
Waga (bez podstawy):51,8 kg
Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego:Mega Contrast
AI Upscale:Tak
Szerokość (bez podstawy):2181,1 mm
Technologia przyciemniania podświetlenia:UHD Dimming
Przewody:Prąd przemienny
Obsługa aplikacji SmartThings:Tak
Współpraca z Amazon Alexa:Tak
Głębokość opakowania:275 mm
Rok wprowadzenia:2024
Kolor produktu:Czarny
Kolor podstawy:Czarny
Natywna proporcja obrazu:16:10
Wi-Fi:Tak
Klasa efektywności energetycznej (SDR):F
Typ ramki:3 Bezramkowy
Wersja Bluetooth:5.2
Klasa efektywności energetycznej (HDR):G
Współpracuje z Samsung Bixby:Tak
Głębokość (bez podstawy):63,5 mm
Typ AMD FreeSync:FreeSync Premium
Liczba portów USB 2.0:2
Ulepszony kanał zwrotny audio (eARC):Tak
Przekątna ekranu:98"