Strona główna » Telewizory i akcesoria » Telewizory LCD » Telewizor Thomson 24HG2S15CW - Google TV 24" HD Biały 12V
Telewizor Thomson 24HG2S15CW - Google TV 24" HD Biały 12VTelewizor Thomson 24HG2S15CW - Google TV 24Telewizor Thomson 24HG2S15CW - Google TV 24Telewizor Thomson 24HG2S15CW - Google TV 24
Telewizor Thomson 24HG2S15CW - Google TV 24" HD Biały 12V
Telewizor Thomson 24HG2S15CW - Google TV 24
Thomson
Dostępność:Dostępność - 1 dzień
Czas wysyłki:4 dni
Numer katalogowy:WLONONWCROP79
Kod producenta:24HG2S15CW
Stan magazynowy:
Kod EAN:9120106663334
Waga:33,30 kg
Brak zmiany ceny produktu w ciągu ostatnich 30 dni
Przed zakupem produktu wybierz wymagane opcje.
Ilość:
szt.
Dodaj do koszyka
dodaj do schowka
  • Opis produktu
  • Recenzje produktu (0)
  • Gwarancja: G024M
Informacje handlowe
Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.
Pozostałe produkty z kategorii
Telewizor LCD 32"/32LR60006LA LG