Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214444Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214446Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214447Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214445Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214448
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214444
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214446
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214447
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214445
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)-1214448
Zestaw pamięci G.SKILL TridentZ RGB F4-3600C16D-16GTZRC (DDR4 DIMM; 2 x 8 GB; 3600 MHz; CL16)
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40160
Kod producenta:F4-3600C16D-16GTZRC
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223487
Waga:0,19 kg
Kod zharmonizowanego systemu (HS):84733020
Kod korekcyjny:Nie
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Wysokość produktu:132 mm
Szerokość produktu:19 mm
Głębokość produktu:157 mm
Waga wraz z opakowaniem:200 g
Waga produktu:150 g
Przeznaczenie:PC/serwer
Opóźnienie (CL):16
Liczba kości pamięci:2 x 8 GB
Kolor podświetlenia:Różne
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Częstotliwość pracy:3600 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V
Pamięć RAM:16 GB
Podświetlenie:Tak
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Napięcie SPD:1.2 V
Pamięć wewnętrzna:16 GB
profil SPD:Tak
Układ pamięci (moduły x rozmiar):2 x 8 GB
Pokrycie ołowiem:Złoto
Korekcja ECC:Nie
Typ pamięci RAM:DDR4
Prędkość SPD:2133 MHz
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 8 GB
Opóźnienie cas:16
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V