Strona główna » Pamięci DIMM (DDR IV) » Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)-893949Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)-1214532Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)-1214533
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)-893949
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)-1214532
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)-1214533
Zestaw pamięci G.SKILL RipjawsV F4-3600C18D-32GVK (DDR4 DIMM; 2 x 16 GB; 3600 MHz; CL18)
G.SKILL
Dostępność:Dostępność - 7 dni
Czas wysyłki:7 dni
Numer katalogowy:PAMGSKDR40156
Kod producenta:F4-3600C18D-32GVK
Stan magazynowy:
Kod EAN:4713294223104
Waga:0,13 kg
Kolor główny:Czarny
Technologia pamięci RAM:DDR4 DIMM
Częstotliwość pracy:2133 MHz
Rodzaj chłodzenia:Radiator
Napięcie:1.35 V
Rodzaj pamięci:288-pin DIMM
Prędkość SPD:2133 MHz
Pamięć wewnętrzna:32 GB
Intel® Extreme Memory Profile (XMP) wersja:2.0
Napięcie SPD:1.2 V
profil SPD:Tak
Pokrycie ołowiem:Złoto
Typ pamięci RAM:DDR4
Intel® Extreme Memory Profile (XMP):Tak
Typ pamięci buforowej:Unregistered (unbuffered)
Rozkład pamięci (moduły rozmiaru x):2 x 16 GB
Opóźnienie cas:18
Obsługa kanałów pamięci:Dwukanałowy
Napięcie pamięci:1.35 V
Typ pamięci wewnętrznej:DDR4
Prędkość zegara pamięci:3600 MHz
Wysokość produktu:132 mm
Szerokość produktu:19 mm
Głębokość produktu:157 mm